ŽLM - cross

30. dubna 2006 v 12:56 | tata |  Sport a výlety
Po skvělém diváckém zážitku ze švédských borových lesů jsem se před obídkem aktivně pohnul v těch našich vysočinských smrkových. Žďárská liga mistrů (http://zrliga.zrnet.cz) měla na pořadu čtvrtý letošní díl. Necelých deset kilometrů běhu od lávky přes Sázavu pod Městským úřadem kolem Mamlase a přes Dolinky a pak už pořád lesem chvíli po asfaltu, chvíli po lesních rozmočených a rozbahněných cestách až k hotelu na Račíně. Prostě po úplně stejné trati, kudy vede v zimě stopa :-)
Nepodařilo se mi ani pod pohrůžkou domácího násilí přesvědčit k aktivní účasti holky. Argumentovaly zimou a deštěm. Přitom panovalo naprosto ideální běžecké počasí. Tři stupínky nad nulou, lehce poprchalo, zataženo, příjemná vlhkost vzduchu a těsně před startem přiletělo pár sněhových vloček. Alespoň mě šli povzbudit na start.
To se mi to pěkně běželo! Na olympioničku Martinu Sáblíkovou ani na Marka Papouška, bývalého mamčina kolegu z Křižanova to nestačilo. Ale deváťák z ptákoškoly - bratr Martiny, jeho tělocvikář i soused odnaproti zůstali za mnou. Výsledky se časem objeví na uvedeném webu.
Zpátky jsem chytil stopa a doma se objevil chvilinku po nakupujících holkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama